parę słów o mnie

W pierwszej połowie mojego życia byłam najpierw grzeczną dziewczynką i wzorową uczennicą, potem niesforną studentką, a wreszcie żoną, kochającą mamą i praktykującym architektem.

Od ponad dwudziestu lat interesuję się psychoterapią. Przechodziłam własną terapię indywidualną i grupową. Brałam udział w wielu warsztatach  rozwojowo-szkoleniowych. Ukończyłam Program Rozwoju Osobistego prowadzony przez Instytut Psychologii Zdrowia, przygotowujący do pomagania innym ludziom, zwłaszcza w zakresie problematyki uzależnień i współuzależnienia.

W 2004 roku rozpoczęłam szkolenie w Instytucie Psychologii Procesu. Ukończyłam Dwuletnie Studium Psychoterapii, Studium Rozwiązywania Konfliktów i Budowania Relacji, Szkolenie z Relacji Terapeutycznej, Szkolenie z Terapii Par, Roczny Kurs Coachingu metodą Psychologii Procesu. Pracy z procesem uczyłam się również od  zagranicznych nauczycieli metody - Arnolda Mindella, Kate Jobe, Joe Goodbreada, Maxa Schupbacha. Od 2007 roku uczestniczyłam w szkoleniu dyplomowym w IPP i pracowałam pod stalą superwizją jako psychoterapeutka w trakcie certyfikacji.  

Obecnie jestem certyfikowaną psychoterapeutką tej metody, nadal korzystam z superwizji  dbając o jakość mojej pracy.© 2007-2024 Elżbieta Schroeder