parę słów o mnie

W pierwszej połowie mojego życia byłam najpierw grzeczną dziewczynką i wzorową uczennicą, potem niesforną studentką, a wreszcie żoną, kochającą mamą i praktykującym architektem.

Od ponad dwudziestu lat interesuję się psychoterapią. Najpierw działałam w grupach samopomocowych dla osób współuzależnionych i DDA. Przechodziłam własną terapię indywidualną i grupową. Brałam udział w wielu warsztatach  rozwojowo-szkoleniowych. Ukończyłam Program Rozwoju Osobistego prowadzony przez Instytut Psychologii Zdrowia, przygotowujący do pomagania innym ludziom, zwłaszcza w zakresie problematyki uzależnień.

W 2004 roku rozpoczęłam szkolenie w Instytucie Psychologii Procesu. Ukończyłam Dwuletnie Studium Psychoterapii, Studium Rozwiązywania Konfliktów i Budowania Relacji, Szkolenie z Relacji Terapeutycznej, Szkolenie z Terapii Par, Roczny Kurs Coachingu metodą Psychologii Procesu, brałam też udział w wielu krótszych kursach szkoleniowych w IPP.  Pracy z procesem uczyłam się również od nauczycieli zagranicznych - między innymi od Arnolda Mindella, Kate Jobe, Joe Goodbreada, Maxa Schupbacha. Od 2007 roku pracowałam jako psychoterapeutka Instytutu Psychologii Procesu pod stałą superwizją. 

Obecnie jestem certyfikowaną psychoterapeutką tej metody.© 2007-2019 Elżbieta Schroeder